Krásné a luxusní apartmány

Oblíbili jste si, tak jak desítky tisíc Čechů, letní dovolené v Chorvatsku, a chcete podnikat výlety do okolí? Využijte naší nabídky pěkné Apartmány Chorvatsko. Do prava je vlastní, takže můžete s vlastním autem vyrážet na výlety a stravování taktéž, tudíž při svých výletech nejste omezeni časem vydávání jídla.

Dovolená podle vašich představ

Oblíbili jste si známé chorvatské město Zadar? Pak Vás jistě zaujme letovisko Borik (někdy také Puntamika), které jsme pro Vás vybrali do naší nabídky pěkné Apartmány Chorvatsko. Borik je staré lázeňské město se vzrostlou vegetací, s oblázkovými a přírodně kamenitými plážemi. Milujete-li procházky starobylými městy, pak vyrazte do Zadaru. Zadar mimo jiné nabízí i sportovní vyžití – windsurfing, jachting, potápění apod. Máte-li rádi krásnou přírodu, pak jistě navštívíte NP Krka, Kornaty a Paklenica.

Zadar

Velice oblíbenou destinací z naší nabídky pěkné Apartmány Chorvatsko je letovisko Borik nedaleko Zadaru. Zadar je jedno z největších chorvatských měst a můžete zde obdivovat části římského opevnění a římské fórum, baziliku i chrám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup